Dziewczyna o Perłowych Włosach

Sesja/Session : 'Dziewczyna o Perłowych Włosach'/'The Girl With The Perl's Hair'
Do widzenia, dziewczyno ma
O perłowych włosach, jak mgła
Żegnaj, nie roń już łez
Wszystko ma swój kres
Już pocałunki nie budzą jej rano
A usta kochane nie szepczą „dobranoc”
A przecież tak chciała iść przez życie swą drogą
Lecz życie nie dało jej żadnych szans...

Sesja plenerowa . Całkowicie naturalna . Jeden z obrazów przeznaczony do konkursów międzynarodowych w kategorii portret i conceptual.

dopw.jpg

Twrze, Twarze

Sesja poetycka zrealizowana w Stalowej Woli, w ruinach dawnej posiadłości rodu Lubomirskich . Część fotografii została wykonana przy użyciu głębokiego filtra czerwonego . Prace z tej sesji już wzięły udział jako seria  w konkursie Monochrome Awards w Londynie   otrzymując wyróżnienie . Wyróżnienie w kategorii portretu.

kasia-11.jpg

Światła Rampy

Sesja studyjna wykonana z dwiema modelkami . Podczas zdjęć zostało użyte prawie w całości oświetlenie stałe teatralne . Jedna z prac otrzymała wyróżnienie w grupie prac ,w krajowym konkursie portretu.

z_mm_12.jpg

W złotych sierpnia pokojach .

Sesja poetycka zrealizowana w promieniach zachodzącego sierpniowego słońca . Prace z tej sesji były kilkakrotnie wyróżniane w konkursach krajowych i międzynarodowych . Między innymi w FAPA Fineartphotography .

z_mm_06.jpg

Spacer z Anną

Plan zdjęciowy zlokalizowany na terenie Sandomierskiego rynku . Wszystkie fotografie zostały wykonane podczas długiego spaceru z modelką .

abmr_17.jpg

Jedna Noc z Femme Fatale Libretto w Fotografii

Sesja stucyjna . Oświetlenie jedynie błyskowe . Kolejne fotografie to forma opowieści historii dziewczyny oszukanej , pałającej zemstą za zdradę . W sesji wzięły udział dwie modelki.Jedna z fotografii wielokrotnie nagradzana zarówno w kraju jak i konkursach międzynarodowych . Między innymi w Monochrome Awards.

zffldalzn122.jpg

Kropla Piękna ukryta w kadrze

Sesja  studyjna , w której wzięło udział siedem modelek z Radomia. Każda z nich miała wykonaną serię fotografii . Niektóre prace są przeznaczone do konkursów . Jedna z nich już została nagrodzona wyróżnieniem w Monochrome Awards 2020 w kategorii Conceptual w Londynie . 

nt0-3.jpg

Jestem szeptem zgaszonego dnia,chwilą zapisaną blaskiem nocy

Sesja plenerowo-studyjna wykonana w Krakowie. Zdjęcia były zrealizowane w jednym z apartamentów oraz plenerze przy bardzo dużym upale . Jedna z fotografii  otrzymała wyróżnienia w FAPA Fineartphotography oraz wkrajowym konkursie portretu . Druga z kolei wyróżnienie w krajowym konkursie portretu 2018 .  

kldalzn122.jpg

Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat

Planem zdjęciowym sesji były podziemia zabytkowej restauracji w Częstochowie . Wykonana została z udziałem jednej modelki . Długi dzień zdjęciowy . Praca jedynie przy oświetleniu błyskowym . Jedna z prac znalazła się w grupie wyróżnionych w krajowym konkursie portretu .

e05_mm.jpg

Czarna Orchidea ... Przebudzenie .

Krótka sesja studyjna . Zrealizowana mieszanym materiałem negatywowym zarówno kolorowym jak i czarno-biały. Oświetlenie jedynie błyskowe ,

raw0004-Edit-2-Edit.jpg

Światło w Mroku

Za plener służyły okolice Radomska . Sesja plenerowa wykonana z doświetleniem błyskowym .W kilku fotografiach użyte zostało "malowanie światłem"

agamm10.jpg

Kwiat rokwita w świetle

Kwiat rozkwita w świetle to bardzo delikatna i kobieca sesja . Jeden dzień zdjęciowy . Użyto jedynie mieszanki oświetlenia błyskowego . Materiał negatywowy został poddany obróbce w wyostrzeniu . Kilka prac z tej sesji znalazło się w grupie wyróżnień krajowych konkursów portretu .

raw0001-Edit.jpg

Modyfication 2020© ArtSepia by Krzysztof Swęd Radom Poland    >  Modular-Tech  <

  • Instagram